Monografia naukowa po konferencji naukowej "O ład moralny..." (informacje)

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szanowni Państwo!

Przedstawiamy wymogi edytorskie dla Autorów przygotowujących teksty rozdziałów do powstającej monografii naukowej będącej pokłosiem Światowej Konferencji Naukowej „O ład moralny Rzeczypospolitej”.

Prosimy o przesyłanie opracowań w wersjach papierowej i elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2017 r. na adres:

Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika
ul. Krakowska 51
45-118 Opole
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadesłane przez Państwa teksty zostaną przekazane do recenzji. Następnie Wydawca będzie oczekiwał złożenia oświadczeń dotyczących praw autorskich do utworów. Wzór oświadczenia przekażemy Państwu w późniejszym terminie drogą elektroniczną.

W razie pytań prosimy o kontakt z sekretarzami Komitetu Redakcyjnego monografii:
dr Justyna Stadniczeńko, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Piotr Zamelski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szczegóły w załączniku (kliknij tutaj)