foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szanowni Państwo!

Przedstawiamy wymogi edytorskie dla Autorów przygotowujących teksty rozdziałów do powstającej monografii naukowej będącej pokłosiem Światowej Konferencji Naukowej „O ład moralny Rzeczypospolitej”.

Prosimy o przesyłanie opracowań w wersjach papierowej i elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2017 r. na adres:

Królewski Order Świętego Stanisława Biskupa Męczennika
ul. Krakowska 51
45-118 Opole
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadesłane przez Państwa teksty zostaną przekazane do recenzji. Następnie Wydawca będzie oczekiwał złożenia oświadczeń dotyczących praw autorskich do utworów. Wzór oświadczenia przekażemy Państwu w późniejszym terminie drogą elektroniczną.

W razie pytań prosimy o kontakt z sekretarzami Komitetu Redakcyjnego monografii:
dr Justyna Stadniczeńko, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
dr Piotr Zamelski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

szczegóły w załączniku (kliknij tutaj)